TERRA קיסריה

TERRA קיסריה

גן אירועים יוקרתי בקיסריה טרה קיסריה שוכן במתחם פארק התעשייה הצפוני של קיסריה. מיקומו, במרכז – בין הצפון לדרום – עושה אותו נוח להגעה מכל מקום בארץ, אך זוהי רק אחת הסיבות העושות אותו לאטרקטיבי ומתאים לאירועים הפרטיים ולכנסים העסקיים היוקרתיים ביותר.

גן אירועים יוקרתי בקיסריה טרה  קיסריה שוכן במתחם פארק התעשייה הצפוני של קיסריה. מיקומו, במרכז – בין הצפון לדרום – עושה אותו נוח להגעה מכל מקום בארץ, אך זוהי רק אחת הסיבות העושות אותו לאטרקטיבי ומתאים לאירועים הפרטיים ולכנסים העסקיים היוקרתיים ביותר.
 

נופך מיוחד נותן לטרה קיסריה גן אירועים היותו בתחומה המיוחד והיוקרתי של קיסריה, בינות בתי המידות הטובלים בירק, סמוך לפארק העתיקות של העיר הרומאית, על שפת הים. מיקום כזה מחייב עיצוב ארכיטקטוני מיוחד של אולם האירועים וסביבתו.
 

ואכן, המבנה שהוקם במרכז מתחם טרה קיסריה , 1150 מ"ר שטחו, הוא מבנה ארכיטקטוני מדהים, בנוי עץ וזכוכית ומעוצב בשיתוף פעולה עם מומחים מגרמניה. הוא בנוי בשיטות הבנייה החדישות ביותר, כמותן לא נראו בארץ. הוסף לכך את הגן המקיף אותו- גן מטופח ורחב ידיים שבבסיס תכנונו עומד עיצוב בשיטת הפנג שווי- ותקבל מתחם מרהיב ואקסלוסיבי, היוקרתי ביותר אותו תוכל למצוא עבור האירוע או הכנס אותו אתה מתכנן. 
 

מובן שהציוד המתאים למקום אשר כזה הוא רק הטוב שבטוב: מטבח רחב ידיים (200 מ"ר) המאובזר בציוד החדיש והמשוכלל ביותר, סוויטה מלכותית לבעלי השמחה- סוויטה ברמת מלון יוקרה, בעלת כניסה נפרדת ויציאה אל גינה פרטית, מצוידת בג'קוזי ומסכי  LCD, ואולמות כנסים מצוידים במיטב ציוד האודיו והוידיאו, וכל זאת בטרה קיסריה – גן אירועים.

במתחם גן אירועים – טרה קיסריה מועסקים האנשים המקצועיים והטובים ביותר בכל תחום: חברות הקייטרינג היוקרתיות ביותר, המעסיקות שפים מקצועיים ממעלה ראשונה, וצוות מקצועי אשר יעמיד בראש מעייניו את הצלחת האירוע, מקוריותו והתאמתו לדרישות המזמין. כל אלה יעניקו לך יחס אישי, יהיו קשובים לכל רעיון ויעזרו לך להגשים כל פנטזיה. 
 

לכן, אם אתה מבקש לערוך אירוע פרטי או עסקי מיוחד, אשר ישאיר בלב מוזמניו זיכרון לזמן ארוך, טרה קיסריה הוא המקום המתאים ביותר לכך.

טרה קיסריה – גן אירועים אקסקלוסיבי

טרה קיסריה הוא גן אירועים מפואר ואקסקלוסיבי במיוחד, השוכן בעיר הנמל העתיקה קיסריה. מיקומו של גן האירועים באמצע הדרך שבין מרכז הארץ לצפונה, הופך אותו לנגיש במיוחד לאורחים מכל רחבי הארץ. מלבד נגישותו הרבה, מציע גן אירועים טרה קיסריה שפע של יתרונות נוספים – קרבתו לשטחי הדשא הירוקים של קיסריה, התצפית הנפלאה לים התיכון, והסמיכות לגן הלאומי העתיק קיסריה הם רק חלק קטן מהם.

המבנה המפואר של גן אירועים טרה קיסריה, החצר הפתוחה שסובבת אותו, המטבח המשובח, והציוד הכולל במתחם, הם מהאיכותים והטובים ביותר בישראל, והם מאפשרים לאורחינו לקיים אירועים ברמה שלא הכירו.

גן אירועים טוב, הוא גן אירועים בו מועסקים אנשי השירות המקצועיים ביותר, בין אם מדובר בטבחים, במלצרים, באנשי ההפקה ובכל אנשי הצוות הדואגים מאחורי הקלעים להפוך את האירוע שלכם להצלחה סוחפת.

טרה קיסריה גאה להעמיד לרשותכם אנשי מקצוע שילוו אתכם בכל תהליך הארגון ובאירוע עצמו, ויבטיחו את רמתו הגבוהה. אנשינו יהיו קשובים לכל בקשה שתעלו, ויעשו הכול כדי להפיק את אירוע החלומות עליו חלמתם, תוך דגש על ייחודיות, איכות ומקצועיות לכל אורך הדרך.
אם גם אתם מחפשים גני אירועים לחגוג בו אירוע פרטי או עסקי, אם גם אתם רוצים לקיים אירוע מיוחד, שיותיר אצל אורחיכם תחושה מרגשת וייחודית, גן אירועים טרה קיסריה הוא המקום המושלם בשבילכם.