אחוזת דניאל

אחוזת דניאל

היום המיוחד בחייכם‮. ‬ייצרנו בשביל היום המרגש הזה את אחוזת החלומות‮. ‬באחוזת דניאל תמצאו כל מה שדמיינתם לעצמכם כדי להפוך את האירוע שלכם למושלם‮. ‬באחוזת דניאל אולם מפואר הבנוי מקורות עץ שוודי‮, ‬מוקף גן פסטורלי מרהיב ביופיו ובכך מהווה את אחד מאולמות האירועים המיוחדים ביותר בארץ‮.האחוזה ממוקמת בכביש שבין אשקלון לבאר שבע‮. ‬מיקום זה מאפשר לאורחים הגעה קלה ומהירה‮, ממרכז הארץ ומדרומה‮, ‬ללא פקקים‮ ‬ועומסי תנועה‮.

היום המיוחד בחייכם‮. ‬ייצרנו בשביל היום המרגש הזה את אחוזת החלומות‮. ‬באחוזת דניאל תמצאו כל מה שדמיינתם לעצמכם כדי להפוך את האירוע שלכם למושלם‮. ‬באחוזת דניאל אולם מפואר הבנוי מקורות עץ שוודי‮, ‬מוקף גן פסטורלי מרהיב ביופיו ובכך מהווה את אחד מאולמות האירועים המיוחדים ביותר בארץ‮.האחוזה ממוקמת בכביש שבין אשקלון לבאר שבע‮. ‬מיקום זה מאפשר לאורחים הגעה קלה ומהירה‮, ממרכז הארץ ומדרומה‮, ‬ללא פקקים‮ ‬ועומסי תנועה‮. ‬לצד האחוזה שפע של חניה צמודה וחופשית‮.‬ שטחו של האולם משתרע על פני שטח של ‮000,1 ‬מ"ר ויכול להכיל עד ל‮- 000,1 מוזמנים, אולם האחוזה מאובזר בציוד הגברה ותאורה בטכנולוגיה המתקדמת בעולם‮. ‬ מטבחי האחוזה מציעים אוכל משובח ברמה הגבוהה ביותר‮. ‬על המטבח אחראי שף בעל ‮03 ‬שנות ניסיון באחוזת דניאל תמצאו כל מה שיהפוך את האירוע שלכם ליום המושלם בחייכם‮!

האולם באחוזת דניאל בעל מבנה מעוגל מיוחד במינו‮. ‬המבנה משלב בתוכו רצפת שיש מדהימה ומוקף בעמודי עץ עבים המתמזגים במרכז האולם ויוצרים מבנה חרוט יוצא דופן‮. ‬קירות מזכוכית המשקיפים אל נוף הגן המואר‮, ‬מעניקים ראייה פנוראמית ותחושה של מרחב אין סופי‮. ‬מבנה זה הינו תוצר נדיר של תכנון אדריכלי מיוחד וביצועו תוך שימוש של חומרי גלם איכותיים יובאו במיוחד משוודיה בשילוב עם שיטת הבנייה השוודית‮. ‬המבנה‮ ‬וצורת בנייתו בנוסף להיותו יפה ומרשים במיוחד‮, ‬מספק אקוסטיקה מושלמת ומרחב פתוח ורחב‮. ‬האולם וקירות הזכוכית שלו ממשיכים ומקיימים את‮ ‬חווית הגן לאורך כל האירוע‮, ‬גם בזמן השהייה בתוך האולם‮, ‬מה שמהווה יתרון גדול לחתונות חורף שברובן נחגגות באולמות סגורים‮. ‬כאן באחוזה‮ ‬האורחים יוכלו בכל עת לשהות במרחב נעים וחמים ועדיין להרגיש את הקסם ואווירת ה"בחוץ‮".‬ האולם משתרע על פני שטח של ‮000,1‬מ"ר ויכול להכיל עד ‮000,1 ‬מוזמנים‮. ‬שולחנות האוכל והכיסאות מרווחים ביותר ואורחיכם יוכלו ליהנות ממרחב עצום גם באזור השולחנות וגם ברחבת הריקודים‮.‬ על השירות באולם מופקד צוות גדול מנוסה ואדיב שבראשם רבי מלצרים מקצועיים ובעלי ניסיון רב‮. ‬בכל אזור באולם מופקד רב מלצרים אישי‮, ‬המפקח על המלצרים‮, ‬השירות וההגשה‮, ‬מה שמבטיח‮ ‬שאתם תוכלו ליהנות משירות מסור‮, ‬אישי ואדיב‮, ‬מרגע הכניסה‮, ‬בבופה קבלת הפנים ועד לקפה המתוק‮ ‬שבסיום‮.‬ עיצוב האולם‮, ‬מערכות הישיבה שבו‮, ‬בחירת כלי ההגשה וסטיילינג כולל לכבוד האירוע מבוצע בידי מעצבים מקצועיים אשר יוכלו גם להתאים עבורכם עיצוב אישי משלכם‮. ‬תוכלו לבחור מתוך מגוון של צבעים וסיגננות את‮ "‬צבעי האירוע‮" ‬הפרטי שלכם‮.‬